Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

pgnext 

2017-01-21 Ples města Znojmo

9 fotek 21.1.2017 - zobrazení
Tož,

kulturní jádro pokračovalo ve svém tažení a první letošní akcí - nepočítaje novoroční ráno po Silvestrovském sympoziu - bylo opět plesání na Plesu města Znojma.. Pro někoho možná lokální, ale i ten se může změnit ve věhlasný, pokud se umíte sami dobře zabavit.

Přidanou hodnotou pak je, pokud vám pořadatelé nachystají příjemné prostředí s hvězdným obsazením, jakým letos byla Monika Absolonová (mimochodem, úžasná zpěvačka i dáma), Lukáš Hejlík, skvělá kapela Party Riders či Elán Tribute, taneční skupina Singl Znojmo, či cyklotrialová show znojemských juniorských evropských mistrů. Jednu chvíli bylo též slíbeno, že (možná) přijde i kouzelník. Takže není divu, že jsme tam vydrželi křepčit skoro do konce.

Nálada byla tedy skvělá, naším dámám to sluší i když jsou pěkně oblečené :)), no a jak známo, když je ženská spokojená, tak je vše v nejlepším pořádku a tak tomu bylo i tentokrát.

Krom plesu jsme stihli i nějaké to kafe a "slavnostní oběd", který taky jistě vejde do dějin. Dobře jsme si též popovídali a dopřesnili další plány. A kdyby nebylo mrazivého počasí a mírné dozvuky Aniččiny kašlavky, zajisté bychom vyrazili i na procházku prosluněným Znojmem.

Nezbývá tedy, než poděkovat našim dvorním dámám Aničce a Jiřce a také novému parťákovi Vaškovi alias Karlovi za návštěvu, skvělou společnost i za přání.

Tož, tak!

Pavell
reklama

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron